Kalendarz

Listopad 2018
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29 października 2018 30 października 2018 31 października 2018 1 listopada 2018 2 listopada 2018 3 listopada 2018 4 listopada 2018
5 listopada 2018 6 listopada 2018 7 listopada 2018 8 listopada 2018 9 listopada 2018 10 listopada 2018 11 listopada 2018
12 listopada 2018 13 listopada 2018 14 listopada 2018 15 listopada 2018 16 listopada 2018 17 listopada 2018 18 listopada 2018
19 listopada 2018 20 listopada 2018 21 listopada 2018 22 listopada 2018 23 listopada 2018 24 listopada 2018 25 listopada 2018
26 listopada 2018 27 listopada 2018 28 listopada 2018 29 listopada 2018 30 listopada 2018 1 grudnia 2018 2 grudnia 2018

Dni dodatkowo wolne od zajęć

02.11.2018 r. piątek

02.05.2019 r. czwartek

15 – 17 kwietnia 2019 r. egzamin ósmoklasisty, dni wolne dla uczniów klas I-VII.

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Lidzbarku

ul. Działdowska 13
13-230 Lidzbark
tel/fax 23 696 15 27
e-mail: splidzbark@wp.pl

100-lecie Niepodległości

Szkoła Przyjazna Środowisku

Kapituła Konkursu powołana przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty p. Marka Nowackiego po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej złożonych sprawozdań przyznała szkole Certyfikat „Szkoła Przyjazna Środowisku” >>>>

Klasę sportową wspierają:

Pan Maciej Sitarek – Burmistrz Lidzbarka

Pani Krystyna Mrowińska – Prezes GS „Samopomoc Chłopska” w Lidzbarku

Pan Robert Kowalkowski – Prezes Przetwórni Owoców i Warzyw w Lubawie

Pan Jan Raczyński – Prezes Spółdzielni Mleczarskiej w Lidzbarku

Rekrutacja 2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku informuje, że rozpoczęła się rekrutacja dzieci do klasy I-wszej Szkoły Podstawowej nr 1 na rok szkolny 2018/2019 czytaj więcej…

Nauczyciele klas I-III:
mgr Katarzyna Czaplińska, mgr Teresa Jagielska, mgr Anna Kostrubała, mgr Teresa Pawlak, mgr Katarzyna Sławińska, mgr Ewa Świniarska, mgr Bożena Tejs,  mgr Aleksandra Trzaskalska, mgr Barbara Urbańska,

Język polski:
mgr Katarzyna Jeziółkowska, mgr Jacek Nowakowski, mgr Radosław Sekita, mgr Jolanta Kordalska, mgr Joanna Urbańska, mgr Jolanta Cichocka

Język angielski:
mgr Jolanta Nowińska,  mgr Alicja Kraszewska, mgr Katarzyna Stempka, mgr Magdalena Węgrzynowska

Matematyka:
mgr Anetta Paturalska, mgr Magdalena Oleksiak, mgr Piotr Kołakowski

Historia:
dr Michał Dzimira, mgr Anna Weitz-Skibicka

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Katarzyna Stempka

Przyroda:
mgr Donata Majewska-Torba

Biologia:
mgr Mariusz Topolewski

Geografia:
mgr Mariusz Topolewski

Chemia:
mgr Talarowska-Dzimira Lucyna

Fizyka:
mgr Natasza Dudaniec

Zajęcia komputerowe i informatyka:
mgr Wojciech Nowiński, mgr Mariusz Urbański, mgr Katarzyna Czaplińska, mgr Małgorzata Waleszkowska

Zajęcia techniczne i technika:
mgr Beata Piątkowska, mgr Beata Sikorska

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Joanna Górzyńska

Muzyka:
mgr Marta Wiadrowska

Plastyka:
mgr Magdalena Zawacka

Wychowanie fizyczne:
mgr Danuta Szuman, mgr Marek Koczot, mgr Mariusz Urbański, mgr Radosław Fryza, mgr Katarzyna Nizgorska

Katecheci:
lic. Elżbieta Wawrzonkowska, mgr Magdalena Zawacka, mgr ks. Jakub Maciejko

Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Teresa Kaczorowska, mgr Katarzyna Sławińska

Pedagog szkolny:
mgr Anna Kowalkowska

Logopeda:
mgr Teresa Kaczorowska

Biblioteka:
mgr Małgorzata Waleszkowska, mgr Katarzyna Nizgorska

Świetlica:
mgr Anna Jankowska, mgr Beata Popowicz, mgr Dorota Fryza