Home » Nauczyciele

Informacje

Razem na Święta
Telefony wsparcia
Szkoła do hymnu
Szkoła pamięta
Rok dla Niepodległej
Powrót Lidzbarka do Macierzy
Młodzieżowa Rada Miejska w Lidzbarku
Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników
Sprawozdanie z realizacji projektu Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników
Certyfikat Szkoła Przyjazna Środowisku
40-lecie nadania szkole imienia

Kalendarz

Sierpień 2021
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
26 lipca 2021 27 lipca 2021 28 lipca 2021 29 lipca 2021 30 lipca 2021 31 lipca 2021 1 sierpnia 2021
2 sierpnia 2021 3 sierpnia 2021 4 sierpnia 2021 5 sierpnia 2021 6 sierpnia 2021 7 sierpnia 2021 8 sierpnia 2021
9 sierpnia 2021 10 sierpnia 2021 11 sierpnia 2021 12 sierpnia 2021 13 sierpnia 2021 14 sierpnia 2021 15 sierpnia 2021
16 sierpnia 2021 17 sierpnia 2021 18 sierpnia 2021 19 sierpnia 2021 20 sierpnia 2021 21 sierpnia 2021 22 sierpnia 2021
23 sierpnia 2021 24 sierpnia 2021 25 sierpnia 2021 26 sierpnia 2021 27 sierpnia 2021 28 sierpnia 2021 29 sierpnia 2021
30 sierpnia 2021 31 sierpnia 2021 1 września 2021 2 września 2021 3 września 2021 4 września 2021 5 września 2021

Dni dodatkowo wolne

25 – 27 maja 2021 r. (wtorek, środa, czwartek) egzamin ósmoklasisty, dni wolne dla uczniów klas I – VII

4 czerwca 2020 r.  (piątek)


  bip

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
im.
Tadeusza Kościuszki
w Lidzbarku

ul. Działdowska 13
13-230 Lidzbark

tel/fax 23 696 15 27

e-mail: splidzbark@wp.pl,
dyrektor@splidzbark.pl,
wicedyrektor@splidzbark.pl
sekretariat@splidzbark.pl
administracja@splidzbark.pl
biblioteka@splidzbark.pl
pedagog@splidzbark.pl

 

Nauczyciele

Nauczyciele klas I-III:
mgr Katarzyna Czaplińska, mgr Teresa Jagielska, mgr Anna Kostrubała, mgr Teresa Pawlak, mgr Beata Piątkowska, mgr Beata Sikorska, mgr Katarzyna Sławińska

Język polski:
mgr Katarzyna Budna, mgr Katarzyna Jeziółkowska, mgr Radosław Sekita, mgr Jolanta Kordalska, mgr Joanna Urbańska,

Język angielski:
mgr Jolanta Nowińska,  mgr Alicja Kraszewska, mgr Katarzyna Stempka

Język niemiecki:
mgr Iwona Figurska

Matematyka:
mgr Anetta Paturalska, mgr Magdalena Oleksiak, mgr Piotr Kołakowski

Historia:
dr Michał Dzimira

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Katarzyna Stempka, mgr Mariusz Topolewski

Przyroda:
mgr Maria Markowska

Biologia:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Maria Markowska

Geografia:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Jolanta Nowińska

Chemia:
mgr Marzanna Nąć

Fizyka:
mgr Magdalena Oleksiak, mgr Wojciech Nowiński

Informatyka:
mgr Wojciech Nowiński, mgr Mariusz Urbański

Technika:
mgr Beata Sikorska

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Marta Wiadrowska

Muzyka:
mgr Marta Wiadrowska

Plastyka:
mgr Magdalena Zawacka

Wychowanie fizyczne:
mgr Danuta Szuman, mgr Marek Koczot, mgr Mariusz Urbański, mgr Radosław Fryza, mgr Katarzyna Nizgorska

Katecheci:
lic. Elżbieta Wawrzonkowska, mgr Magdalena Zawacka

Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Teresa Kaczorowska

Pedagog szkolny:
mgr Anna Kowalkowska

Logopeda:
mgr Teresa Kaczorowska

Biblioteka:
mgr Małgorzata Waleszkowska

Świetlica:
mgr Anna Jankowska, mgr Beata Popowicz, mgr Bożena Tejs, mgr Katarzyna Nizgorska

Skip to content