Kalendarz

Styczeń 2021
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
28 grudnia 2020 29 grudnia 2020 30 grudnia 2020 31 grudnia 2020 1 stycznia 2021 2 stycznia 2021 3 stycznia 2021
4 stycznia 2021 5 stycznia 2021 6 stycznia 2021 7 stycznia 2021 8 stycznia 2021 9 stycznia 2021 10 stycznia 2021
11 stycznia 2021 12 stycznia 2021 13 stycznia 2021 14 stycznia 2021 15 stycznia 2021 16 stycznia 2021 17 stycznia 2021
18 stycznia 2021 19 stycznia 2021 20 stycznia 2021 21 stycznia 2021 22 stycznia 2021 23 stycznia 2021 24 stycznia 2021
25 stycznia 2021 26 stycznia 2021 27 stycznia 2021 28 stycznia 2021 29 stycznia 2021 30 stycznia 2021 31 stycznia 2021

Dni dodatkowo wolne

25 – 27 maja 2021 r. (wtorek, środa, czwartek) egzamin ósmoklasisty, dni wolne dla uczniów klas I – VII

4 czerwca 2020 r.  (piątek)

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
z Oddziałami Dwujęzycznymi
i Sportowymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Lidzbarku

ul. Działdowska 13
13-230 Lidzbark
tel/fax 23 696 15 27
e-mail: splidzbark@wp.pl,
dyrektor@splidzbark.pl,
wicedyrektor@splidzbark.pl
sekretariat@splidzbark.pl
administracja@splidzbark.pl
biblioteka@splidzbark.pl
pedagog@splidzbark.pl

Nauczyciele klas I-III:
mgr Katarzyna Czaplińska, mgr Teresa Jagielska, mgr Anna Kostrubała, mgr Teresa Pawlak, mgr Beata Piątkowska, mgr Beata Sikorska, mgr Katarzyna Sławińska

Język polski:
mgr Katarzyna Budna, mgr Katarzyna Jeziółkowska, mgr Radosław Sekita, mgr Jolanta Kordalska, mgr Joanna Urbańska,

Język angielski:
mgr Jolanta Nowińska,  mgr Alicja Kraszewska, mgr Katarzyna Stempka

Język niemiecki:
mgr Iwona Figurska

Matematyka:
mgr Anetta Paturalska, mgr Magdalena Oleksiak, mgr Piotr Kołakowski

Historia:
dr Michał Dzimira

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Katarzyna Stempka, mgr Mariusz Topolewski

Przyroda:
mgr Maria Markowska

Biologia:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Maria Markowska

Geografia:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Jolanta Nowińska

Chemia:
mgr Marzanna Nąć

Fizyka:
mgr Magdalena Oleksiak, mgr Wojciech Nowiński

Informatyka:
mgr Wojciech Nowiński, mgr Mariusz Urbański

Technika:
mgr Beata Sikorska

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Marta Wiadrowska

Muzyka:
mgr Marta Wiadrowska

Plastyka:
mgr Magdalena Zawacka

Wychowanie fizyczne:
mgr Danuta Szuman, mgr Marek Koczot, mgr Mariusz Urbański, mgr Radosław Fryza, mgr Katarzyna Nizgorska

Katecheci:
lic. Elżbieta Wawrzonkowska, mgr Magdalena Zawacka

Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Teresa Kaczorowska

Pedagog szkolny:
mgr Anna Kowalkowska

Logopeda:
mgr Teresa Kaczorowska

Biblioteka:
mgr Małgorzata Waleszkowska

Świetlica:
mgr Anna Jankowska, mgr Beata Popowicz, mgr Bożena Tejs, mgr Katarzyna Nizgorska