Home » Nauczyciele

BohaterON
Zajęcia nauki gry w tenisa stołowego
Razem na Święta
Młodzieżowa Rada Miejska
Szkoła do hymnu
Szkoła pamięta
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Rok dla Niepodległej
Powrót Lidzbarka do Macierzy
Інформація про обробку персональних даних Загальна інформація
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ, ЯКІ ПРИБУВАЮТЬ З УКРАЇНИ
Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy
ІНСТРУКЦІЯ ВХОДУ В СИСТЕМУ LIBRUS SYNERGIA
Librus Synergia

2 maja 2024 r. (czwartek)
14 - 16 maja 2024 r. (wtorek - czwartek)
31 maja 2024 r. (piątek)

Wydarzenia w miesiącu Maj 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29 kwietnia 2024
30 kwietnia 2024
1 maja 2024
2 maja 2024
3 maja 2024
4 maja 2024
5 maja 2024
6 maja 2024
7 maja 2024
8 maja 2024
9 maja 2024
10 maja 2024
11 maja 2024
12 maja 2024
13 maja 2024
14 maja 2024
15 maja 2024
16 maja 2024
17 maja 2024
18 maja 2024
19 maja 2024
20 maja 2024
21 maja 2024
22 maja 2024
23 maja 2024
24 maja 2024
25 maja 2024
26 maja 2024
27 maja 2024
28 maja 2024
29 maja 2024
30 maja 2024
31 maja 2024
1 czerwca 2024
2 czerwca 2024
Telefon i czat zaufania dla dzieci i młodzieży Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka
Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników
Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników
40-lecie nadania szkole imienia
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
im. 
Tadeusza Kościuszki
w Lidzbarku

ul. Działdowska 13
13-230 Lidzbark

tel/fax 23 696 15 27

e-mail: splidzbark@wp.pl
dyrektor@splidzbark.pl
wicedyrektor1_3@splidzbark.pl
wicedyrektor4_8@splidzbark.pl
sekretariat@splidzbark.pl
administracja@splidzbark.pl
biblioteka@splidzbark.pl
pedagog@splidzbark.pl
psycholog@splidzbark.pl

Nauczyciele

Nauczyciele klas I-III:
mgr Katarzyna Czaplińska, mgr Teresa Jagielska, mgr Anna Kostrubała, mgr Żaneta Mendalka, mgr Teresa Pawlak, mgr Beata Piątkowska, mgr Beata Sikorska, mgr Katarzyna Sławińska, mgr Bożena Tejs

Język polski:
mgr Katarzyna Budna, mgr Katarzyna Jeziółkowska, mgr Jolanta Kordalska, mgr Radosław Sekita

Język angielski:
mgr Jolanta Nowińska,  mgr Alicja Kraszewska, mgr Joanna Sadowska, mgr Katarzyna Stempka

Język niemiecki:
mgr Iwona Figurska, mgr Teresa Grześkiewicz

Matematyka:
mgr Anetta Paturalska, mgr Magdalena Oleksiak, mgr Piotr Kołakowski

Historia:
dr Michał Dzimira

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Joanna Urbańska

Przyroda:
mgr Anna Jankowska

Biologia:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Katarzyna Stempka

Geografia:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Alicja Kraszewska

Chemia:
mgr Marzanna Nąć

Fizyka:
mgr Dariusz Karbowski, mgr Magdalena Oleksiak

Informatyka:
mgr Wojciech Nowiński, mgr Mariusz Urbański

Technika:
mgr Beata Popowicz

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Marlena Komosińska

Muzyka:
mgr Marlena Komosińska

Plastyka:
mgr Marlena Komosińska

Wychowanie fizyczne:
mgr Radosław Fryza, mgr Marek Koczot, mgr Danuta Szuman, mgr Mariusz Urbański

Katecheci:
lic. Elżbieta Wawrzonkowska, mgr Magdalena Zawacka

Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Jolanta Kordalska, mgr Katarzyna Sławińska

Pedagog szkolny:
mgr Anna Kowalkowska

Psycholog szkolny:
mgr Martyna Łukaszewska

Pedagog specjalny:
mgr Magdalena Zawacka

Logopeda:
mgr Jolanta Kordalska

Biblioteka:
mgr Katarzyna Nizgorska

Świetlica:
mgr Anna Jankowska, mgr Beata Popowicz, mgr Bożena Tejs


 

Skip to content