Home » Nauczyciele

Razem na Święta
Szkoła do hymnu
Szkoła pamięta
BohaterON
Rok dla Niepodległej
Powrót Lidzbarka do Macierzy
Інформація про обробку персональних даних Загальна інформація
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ, ЯКІ ПРИБУВАЮТЬ З УКРАЇНИ
Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy
ІНСТРУКЦІЯ ВХОДУ В СИСТЕМУ LIBRUS SYNERGIA
Librus Synergia
Młodzieżowa Rada Miejska
Dni dodatkowo wolne
od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

14 października 2022 r. (piątek)
31 października 2022 r. (poniedziałek)
2 maja 2023 r. (wtorek)
23 - 25 maja 2023 r. (wtorek - czwartek)
9 czerwca 2023 r. (piątek)

Events in Luty 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
30 stycznia 2023
31 stycznia 2023
1 lutego 2023
2 lutego 2023
3 lutego 2023
4 lutego 2023
5 lutego 2023
6 lutego 2023
7 lutego 2023
8 lutego 2023
9 lutego 2023
10 lutego 2023
11 lutego 2023
12 lutego 2023
13 lutego 2023
14 lutego 2023
15 lutego 2023
16 lutego 2023
17 lutego 2023
18 lutego 2023
19 lutego 2023
20 lutego 2023
21 lutego 2023
22 lutego 2023
23 lutego 2023
24 lutego 2023
25 lutego 2023
26 lutego 2023
27 lutego 2023
28 lutego 2023
1 marca 2023
2 marca 2023
3 marca 2023
4 marca 2023
5 marca 2023
Telefon i czat zaufania dla dzieci i młodzieży Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka
Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników
Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników
40-lecie nadania szkole imienia
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
im. 
Tadeusza Kościuszki
w Lidzbarku

ul. Działdowska 13
13-230 Lidzbark

tel/fax 23 696 15 27

e-mail: splidzbark@wp.pl
dyrektor@splidzbark.pl
wicedyrektor1_3@splidzbark.pl
wicedyrektor4_8@splidzbark.pl
sekretariat@splidzbark.pl
administracja@splidzbark.pl
biblioteka@splidzbark.pl
pedagog@splidzbark.pl
psycholog@splidzbark.pl

Nauczyciele

Nauczyciele klas I-III:
mgr Katarzyna Czaplińska, mgr Teresa Jagielska, mgr Anna Kostrubała, mgr Żaneta Mendalka, mgr Teresa Pawlak, mgr Beata Piątkowska, mgr Beata Sikorska, mgr Katarzyna Sławińska, mgr Bożena Tejs

Język polski:
mgr Katarzyna Budna, mgr Katarzyna Jeziółkowska, mgr Jolanta Kordalska, mgr Radosław Sekita

Język angielski:
mgr Jolanta Nowińska,  mgr Alicja Kraszewska, mgr Joanna Sadowska, mgr Katarzyna Stempka

Język niemiecki:
mgr Iwona Figurska, mgr Teresa Grześkiewicz

Matematyka:
mgr Anetta Paturalska, mgr Magdalena Oleksiak, mgr Piotr Kołakowski

Historia:
dr Michał Dzimira

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Joanna Urbańska

Przyroda:
mgr Anna Jankowska

Biologia:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Katarzyna Stempka

Geografia:
mgr Mariusz Topolewski, mgr Alicja Kraszewska

Chemia:
mgr Marzanna Nąć

Fizyka:
mgr Dariusz Karbowski, mgr Magdalena Oleksiak

Informatyka:
mgr Wojciech Nowiński, mgr Mariusz Urbański

Technika:
mgr Beata Popowicz

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Marlena Komosińska

Muzyka:
mgr Marlena Komosińska

Plastyka:
mgr Marlena Komosińska

Wychowanie fizyczne:
mgr Radosław Fryza, mgr Marek Koczot, mgr Danuta Szuman, mgr Mariusz Urbański

Katecheci:
lic. Elżbieta Wawrzonkowska, mgr Magdalena Zawacka

Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Jolanta Kordalska, mgr Katarzyna Sławińska

Pedagog szkolny:
mgr Anna Kowalkowska

Psycholog szkolny:
mgr Martyna Łukaszewska

Pedagog specjalny:
mgr Magdalena Zawacka

Logopeda:
mgr Jolanta Kordalska

Biblioteka:
mgr Katarzyna Nizgorska

Świetlica:
mgr Anna Jankowska, mgr Beata Popowicz, mgr Bożena Tejs


 

Skip to content