Home » Wydarzenia

Szkoła do hymnu
Szkoła pamięta
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Razem na Święta
BohaterON
Rok dla Niepodległej
Powrót Lidzbarka do Macierzy
Інформація про обробку персональних даних Загальна інформація
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ, ЯКІ ПРИБУВАЮТЬ З УКРАЇНИ
Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy
ІНСТРУКЦІЯ ВХОДУ В СИСТЕМУ LIBRUS SYNERGIA
Librus Synergia
Młodzieżowa Rada Miejska

2 maja 2024 r. (czwartek)
14 - 16 maja 2024 r. (wtorek - czwartek)
31 maja 2024 r. (piątek)

Wydarzenia w miesiącu Grudzień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
27 listopada 2023
28 listopada 2023
29 listopada 2023
30 listopada 2023
1 grudnia 2023
2 grudnia 2023
3 grudnia 2023
4 grudnia 2023
5 grudnia 2023
6 grudnia 2023
7 grudnia 2023
8 grudnia 2023
9 grudnia 2023
10 grudnia 2023
11 grudnia 2023
12 grudnia 2023
13 grudnia 2023
14 grudnia 2023
15 grudnia 2023
16 grudnia 2023
17 grudnia 2023
18 grudnia 2023
19 grudnia 2023
20 grudnia 2023
21 grudnia 2023
22 grudnia 2023
23 grudnia 2023
24 grudnia 2023
25 grudnia 2023
26 grudnia 2023
27 grudnia 2023
28 grudnia 2023
29 grudnia 2023
30 grudnia 2023
31 grudnia 2023
Telefon i czat zaufania dla dzieci i młodzieży Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka
Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników
Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników
40-lecie nadania szkole imienia
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
im. 
Tadeusza Kościuszki
w Lidzbarku

ul. Działdowska 13
13-230 Lidzbark

tel/fax 23 696 15 27

e-mail: splidzbark@wp.pl
dyrektor@splidzbark.pl
wicedyrektor1_3@splidzbark.pl
wicedyrektor4_8@splidzbark.pl
sekretariat@splidzbark.pl
administracja@splidzbark.pl
biblioteka@splidzbark.pl
pedagog@splidzbark.pl
psycholog@splidzbark.pl

Wydarzenia


Światowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji tego nietypowego święta, szkołę opanowały misie i te duże i całkiem maleńkie. Misie towarzyszyły dziś uczniom na lekcjach, siedziały z nimi w ławkach i umilały początek tygodnia. Samorząd uczniowski wyłonił wśród przyniesionych przytulanek najmniejszego i największego misia a rywalizacja okazała się zacięta. Największy miś należący do Igora Fiszera mierzył 162cm i wygrał o 4cm z drugim co do wielkości misiem. Najmniejszy to niespełna 4cm pluszak Nadii Margaszewskiej. Misie otrzymały okolicznościowe dyplomy.

W szkolnej bibliotece uczniowie z klasy 2a i 3b wzięli udział w warsztatach, podczas których własnoręcznie wykonali urocze misie ze skarpetek i ryżu.
Dlaczego pluszaki są tak ważne w naszym życiu?
🐻uczą odpowiedzialności i troski
🐻pomagają przełamać lęki
🐻przytulanie misiów działa uspokajająco
🐻wspierają budowanie relacji międzyludzkich
🐻pobudzają wyobraźnię

Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. Wszystko zaczęło się jednak dużo wcześniej. W 1902 roku prezydent Stanów Zjednoczonych Teodor Roosvelt, wybrał się na polowanie. Po kilku godzinach bezskutecznych łowów, jeden z towarzyszy prezydenta postrzelił małego niedźwiadka i zaprowadził go do Roosvelta. Prezydent ujrzawszy przerażone zwierzątko, kazał je natychmiast uwolnić. Jeden ze świadków tego zdarzenia uwiecznił historię niedźwiadka na rysunku w waszyngtońskiej gazecie, którą czytał producent zabawek… Od tego momentu zaczęto wykorzystywać zdrobniałe imię prezydenta i sprzedawać maskotki pod nazwą Teddy Bear, która dziś w języku angielskim jest określeniem wszystkich pluszowych misiów.

Tekst i foto: Marzanna Nąć


Wieczór klas I – III „Razem w Kosmosie”

Rok 2023 jest Rokiem Mikołaja Kopernika. Z tego powodu nasza szkoła od stycznia bierze udział w wielu projektach, akcjach, konkursach i innowacjach.

W czwartek, 23 listopada, uczniowie klas I – III spotkali się na sali gimnastycznej na cyklicznym wieczorze, którego tematem przewodnim był KOSMOS. Na uczniów czekały niespodzianki przygotowane przez dyrekcję szkoły oraz nauczycielki klas edukacji wczesnoszkolnej.

Niesamowita podróż rozpoczęła się od symbolicznego lotu uczniów rakietą w kierunku gwiazd. Następnie poszczególne klasy odwiedzały kosmiczne atrakcje, którymi były:
• Mobilne Planetarium, w którym pod wielką kopułą miały możliwość obejrzeć 45 minutowy gwiezdny seans.
• Sala kosmicznych doświadczeń, w której poznały właściwości powietrza i wody.
• Planeta Ciemność, na której w półmroku za pomocą robotów Photon z pracowni Laboratorium Przyszłości pokonywały tor przeszkód oraz rozwiązywały kosmiczne zagadki na tabletach.
• Kosmiczna Kawiarenka, która była chwilą wytchnienia w przerwie przed czekającymi atrakcjami.

Po powrocie z „międzyplanetarnej” podróży każda klasa miała za zadanie zaprezentowanie planety, z której przybyła na wieczór. Nasi „kosmici” śpiewali piosenki, rymowanki, opowiadali ciekawostki o swoich planetach oraz tańczyli.

Na koniec uczniowie wypowiadali się na temat swoich wrażeń ze spotkania oraz wspólnie zaśpiewały piosenkę „W Układzie Słonecznym”.

Uśmiech i radość dzieci podczas wieczoru był dla nas największą nagrodą. Była to świetna integracja oraz nauka poprzez zabawę.

Organizatorzy wydarzenia bardzo dziękują osobom zaangażowanym w jego przygotowanie oraz obecność podczas wieczoru.

Spotykamy się za rok, a tematem przewodnim będzie …. To niespodzianka.


Turnieje piłki nożnej halowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dnia 22.11.2023 na hali MOSiR w Lidzbarku rozegrano turnieje piłki nożnej halowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W turnieju chłopców nasza drużyna zajęła III miejsce. Chłopcy przegrali z SP 2 Lidzbark 1:4, a następnie pokonali SP Bryńsk 6:1 i awansowali do półfinału. W półfinale po zaciętej walce przegrali z SP 3 Działdowo 0:2, ale w meczu o III miejsce pokonali w rzutach karnych 2:1 SP Narzym i zdobyli brązowe medale.

SP 1 Lidzbark reprezentowali: Cichocki Igor, Grochowalski Ksawery, Dąbrowski Dominik, Plata Dominik, Godlewski Kacper, Rykaczewski Oliwer, Jarzębski Rafał, Ozymkowski Marcel, Karkocha Kamil, Ozymkowski Igor, Wolf Dominik, Igelski Kamil. Trener: Marek Koczot.

W turnieju dziewcząt nasze reprezentantki pokonały w grupie SP Dłutowo 2:1 oraz SP 2 Lidzbark 1:0. W półfinale zwyciężyły z SP 3 Działdowo 4:0, a w finale uległy SP Narzym 0:1 i zajęły II miejsce oraz zdobyły srebrne medale.

SP 1 Lidzbark reprezentowały: Grochowalska Amelia, Sternicka Kinga, Strungowska Lena, Moszczyńska Julita, Piotrowska Emilia, Marchelek Maja, Połeć Julia, Naworska Urszula, Kempczyńska Amelia, Kłosowska Martyna. Trener: Marek Koczot

Tekst i foto: Marek Koczot


Obserwacja przyrody przez uczniów klas czwartych

Nasi przyrodnicy z kl. 4a i 4b na przełomie października i listopada zajmowali się obserwacją pogody. Zajęcia odbywały się w terenie (w szkolnym ogródku meteorologicznym) i w klasie, gdzie dzieci poznały składniki pogody, przyrządy do pomiarów niektórych składników i ich jednostki pomiaru. Uczniowie przy pomocy nauczyciela określali temperaturę powietrza, ciśnienie atmosferyczne, zachmurzenie, kierunek wiatru. Chętni uczniowie próbowali swoich sił jako prezenterzy pogody, co okazało się wcale nie takie łatwe.

Tekst i foto: Anna Jankowska


Synoptyk lotniczy na lekcji przyrody

03 listopada 2023 r. na zajęciach przyrody gościliśmy synoptyka lotniczego, pana Rafała Lokumskiego, który pracuje w Państwowym Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Pan Rafał przybliżył uczniom specyfikę swojej pracy, zaprezentował różne narzędzia, ręcznie robione mapy, którymi na co dzień posługuje się synoptyk.

Podczas prezentacji przygotowanej przez pana Rafała, dzieci poznały oprogramowanie komputerowe, z którego odczytywana jest m.in. prognoza pogody dla samolotów, rodzaje chmur oraz niebezpieczne zjawiska pogodowe, które stwarzają duże zagrożenie dla samolotów.
Pan Rafał przygotował także test przy pomocy Kahoota sprawdzający zapamiętane informacje.

Na koniec zajęć nasz Gość przygotował niespodziankę- każdy uczeń otrzymał komiks edukacyjny Weatherman: Historia człowieka, który wiedział wszystko o pogodzie oraz lizaczka.

Uczniowie wraz z nauczycielem Anną Jankowską podziękowali panu Rafałowi za wspaniałą lekcję, nowinki, ciekawostki wręczając dyplom i słodkość.

Tekst i foto: Anna Jankowska


Książka „Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku – 50 lat tradycji”

Pani Magdalena Zawacka przekazała do szkolnej biblioteki swoją najnowszą książkę zatytułowaną „Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku – 50 lat tradycji”. W tej publikacji można znaleźć nazwiska, osiągnięcia i zdjęcia nauczycieli naszej szkoły oraz naszych absolwentów. Zapraszamy więc do wypożyczania książki i życzymy miłej lektury.

"Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku - 50 lat tradycji"

Tekst i foto: Magdalena Zawacka


Warsztaty fotograficzne

3 listopada uczniowie klasy VIa brali udział w warsztatach fotograficznych zorganizowanych przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Lidzbarku. Warsztaty były przeprowadzone przez Zygmunta Mężykowskiego oraz Wiesława Ferenca. Tego dnia miała również miejsce uroczysta inauguracja wystawy fotografii krajobrazowej Wiesława Ferenca.

W pierwszej części uczniowie mieli okazję posłuchać wykładu na temat techniki robienia zdjęć. Z pewnością cenne wskazówki dotyczące podziału i równowagi okażą się bardzo pomocne podczas fotografowania krajobrazów, przyjaciół oraz wszystkiego, co nas zachwyci i zainteresuje. Podczas części praktycznej uczniowie próbowali wykorzystać na swoich telefonach zdobytą wiedzę i rozwijać umiejętności fotografowania. Uczniowie zadawali pytania, chętnie rozszerzając swoją wiedzę.

Punktem kulminacyjnym tego niezwykłego spotkania był finisaż wystawy. Uczniowie mogli podziwiać fotografie Wiesława Ferenca. Każda z tych fotografii zrobiła na uczniach duże wrażenie. Miłą niespodzianką był tort, który był doskonałym podsumowaniem warsztatów.

Dziękujemy Wiesławowi Ferencowi i Zygmuntowi Mężykowskiemu opiekunowi grupy fotograficznej ISSO działającej przy MGOK w Lidzbarku za przeprowadzenie tych wyjątkowych zajęć. Pani dyrektor Edycie Marszak serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Mamy nadzieję, że takie warsztaty zainspirowały uczniów klasy VIa i zdjęcia wykonane przez nich będą pełne pasji i magii.

Tekst: Jolanta Nowińska
Foto: Marlena Komosińska


Biologia na żywo

W ramach podsumowania lekcji na temat budowy kości uczniowie kl 7a wraz z panią Katarzyną Stempką wykonali doświadczenie z kością drobiową.

W poniedziałek 30 października zanurzyli kość w roztworze kwasu octowego, a po kilku dniach dokonali obserwacji. Kość stała się miękka i elastyczna, ponieważ kwas octowy wypłukał z kości substancje mineralne (sole wapnia i fosforu) nadające kościom sztywność i twardość.

Brawa dla przyszłych biochemików. Kto wie, czy nie lekarzy?

Tekst i foto: Katzrzyna Stempka


Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku

Dnia 30 października 2023 r. w naszej szkole odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku zorganizowany przez nauczyciela historii – dr Michała Dzimirę.

Uczniowie biorący w nim udział musieli wykazać się wiedzą o życiu i dokonaniach najwybitniejszego polskiego astronoma, a także znajomością wielu dat. Nie zabrakło również pytania dotyczącego historii lokalnej związanej z Lidzbarkiem.

W ten sposób uczciliśmy pamięć o 550-tej rocznicy urodzin Mikołaja Kopwrnika.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wiedzy oraz odwagi.

Wyniki konkursu:
 
I miejsce zajęli:
Igor Cichocki kl. (kl. 7a),
Julia Nowicka (kl. 7a),
Oliwer Rykaczewski kl. (kl. 7a);
 
II miejsce zajęli:
Tomasz Bilski (kl. 6a),
Martyna Kłosowska (kl. 7a ),
Nadaia Margaszewska (kl. 7a),
Tymoteusz Sokołowski (kl. 5a)
 
III miejsce zajęli:
Julia Bielińska (kl. 6a),
Aleksander Fryza (kl. 6a),
Emilia Gołąbiewska (kl. 7a),
Iga Orłowska (kl. 6a),
Lena Strungowska (kl. 7a).

Tekst i foto: Michał Dzimira


23 Konkurs Plastyczny na najładniejszy Różaniec

Pod koniec października nastąpiło rozstrzygnięcie 23 Konkursu Plastycznego na najładniejszy Różaniec. Konkurs zorganizowała pani Magdalena Zawacka. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez ks. Proboszcza Stanisława Grzywacza.

Tekst i foto: Magdalena Zawacka


Klasowa akcja zbiórki karmy w 2b

Uczniowie klasy IIb wraz z wychowawcą Beatą Piątkowską w ramach działań charytatywnych zaplanowali w miesiącu październiku klasową akcję zbiórki karmy dla psów i kotów z lidzbarskiego Przytuliska „Psia Przystań”. Wyście do schroniska dla zwierząt poprzedziła wizyta Pana Grzegorza Lemańskiego (Prezesa Stowarzyszenia „Psia Przystań” w Lidzbarku) na zajęciach edukacyjnych, podczas których uczniowie mogli dowiedzieć się o funkcjonowaniu schroniska i przebywających tam zwierzętach. Uczniowie poznali również jak w odpowiedzialny sposób opiekować się pupilami oraz jakie należy zapewnić im warunki bytowe.

W dniu 26 października cała klasa wraz z wychowawcą udała się z wizytą do „Psiej Przystani” celem przekazania zebranej karmy i zabawek dla zwierząt. Uczniowie mieli możliwość bezpośredniego poznania warunków w których przebywają bezdomne psy i koty. Pan Grzegorz Lemański oprowadził i przekazał wiele informacji na temat funkcjonowania Stowarzyszenia, przebywających psów, opieki nad nimi i adopcji. Dodatkową atrakcją był spacer uczniów z kundelkiem KIWI, którego dzieci bardzo polubiły.

Akcja nawiązywała do obchodzonego w dniu 25 października Dnia Kundelka oraz Dnia Ustawy o Ochronie Zwierząt. Uczestnictwo w tych wydarzeniach sprawiło wszystkim uczniom wiele radości oraz rozwijało potrzebę pomocy i miłości do zwierząt.

Tekst i foto: Beata Piątkowska


Wieczór pod gwiazdami

27 października w godz.19.00 – 23.00 uczniowie klasy VIa wraz z wychowawcą Jolantą Nowińską brali udział w imprezie klasowej pod hasłem „Wieczór pod gwiazdami”. Główną atrakcją była obserwacja nieba z wykorzystaniem teleskopu, który jest nagrodą w Międzynarodowym Konkursie o Mikołaju Koperniku i jego odkryciach. Ważnym elementem ubrania była koszulka, którą otrzymał każdy uczestnik konkursu podczas uroczystej gali rozdania nagród w dniu 7 września w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

Uczniowie pod opieką pana Wojciecha Nowińskiego próbowali obserwować niebo przez teleskop. Okazało się, że astronomia wymaga cierpliwości i wytrwałości ze względu na nie zawsze sprzyjające warunki atmosferyczne.

Kolejnym punktem spotkania był quiz o Mikołaju Koperniku przeprowadzony z wykorzystaniem platformy Kahoot! W drugiej części „Wieczoru pod gwiazdami” uczniowie grali w gry planszowe integrując się i świetnie się bawiąc. Był też czas na karaoke, które cieszyło się dużą popularnością wśród uczniów. Chętni uczniowie mogli spróbować swoich sił i po wylosowaniu tytułu piosenki zaśpiewać, a nawet poczuć się jak prawdziwa gwiazda muzyki. Występy były oceniane przez jury – wszyscy wypadli rewelacyjnie.

To był niesamowity wieczór – pełen wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Z pewnością wpłynął na jeszcze lepszą integrację klasy.

Tekst i foto: Jolanta Nowińska


Pasowanie na czytelnika

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” Wisława Szymborska

W środę, w szkolnej bibliotece odbyła się bardzo ważna uroczystość – uczniowie klas pierwszych zostali mianowani CZYTELNIKAMI, otrzymali pamiątkowe dyplomy i karty czytelnika.

Spotkanie poprowadzili uczniowie szkolnego koła wolontariatu – „Wychowanie przez czytanie”, którzy wcielili się w postacie z bajek. Był smok, małpka, biedronka, tygrysek, osiołek i papuga, i to oni przedstawili młodym czytelnikom:
📚jak należy dbać o książki,
📚zalety płynące z codziennego czytania,
📚i mądrości z książki o Kubusia Puchatka, ulubionej przez wszystkie dzieci.

Młodzi czytelnicy złożyli uroczystą przysięgę obiecując, że będą kochać książki, o nie dbać, czerpać ze wskazówek i rad w nich zawartych.

Życzymy uczniom klas pierwszych aby od dziś książki stały się ich przyjaciółmi, codziennie do nich sięgali i wędrowali ich stronicami.

Do zobaczenia w szkolnej bibliotece.


Nasz klasowy blog

W ramach innowacji „English is fun! – nasz klasowy blog” uczniowie klas Va oraz VIa wykorzystują wpis na blogu do rozwijania umiejętności pisania. Zajęcia innowacyjne odbywają się raz w tygodniu w pracowni językowej. Uczniowie co tydzień redagują wpis na blogu na zadany temat wykorzystując platformę Wakelet.

Głównym celem innowacji jest rozwijanie umiejętności językowych ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności pisania, a także uatrakcyjnienie sposobu nauczania i uczenia się języka poprzez wykorzystanie narzędzi TIK. Wykorzystanie autentycznego materiału dydaktycznego ma również wpływ na zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka angielskiego. Uczniowie zdobywają wiedzę w sposób kreatywny, są bardzo zaangażowani podczas zajęć ze względu na interesującą ich tematykę.

Tekst i foto: Jolanta Nowińska


Kolejne sukcesy na polu piłki nożnej

Dnia 23.10.2023 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Narzymiu rozegrano Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nasze dziewczęta zagrały bardzo dobrze i pokazały duże umiejętności piłkarskie, dzięki czemu zajęły II miejsce. Dziewczęta wygrały dwa mecze ze SP w Dłutowie i SP w Wielkim Łęcku i raz zostały pokonane przez gospodarza turnieju – SP w Narzymiu.

W skład szkolnej reprezentacji weszły następujące uczennice:
Krystyna Florkowska,
Amelia Kempczyńska,
Martyna Kłosowska,
Maja Marchelek,
Julita Moszczyńska,
Urszula Naworska.
Emilia Piotrowska,
Julia Połeć,
Kinga Sternicka,
Lena Strungowska.

Dziewczęta grały pod czujnym okiem trenera – p. Marka Koczota.

Serdecznie gratulujemy – jesteśmy z Was dumni!

Tekst i foto: Marek Koczot


Dzień Poczty Polskiej

W środę uczniowie klasy IIIa odwiedzili Urząd Pocztowy w Lidzbarku. Okazją do odwiedzin był Dzień Poczty Polskiej, a więc święto wszystkich jej pracowników. Po wręczeniu symbolicznych laurek z własnoręcznie napisanymi życzeniami uczniowie zwiedzili urząd oraz mieli okazję porozmawiać z pracownikami na temat ich pracy. Wizyta, choć krótka, była bardzo intensywna. Dziękujemy wszystkim pracownikom poczty za serdeczne przyjęcie, miło spędzony czas oraz niespodzianki.

Jeszcze raz składamy podziękowania za trud codziennej pracy. Życzymy dużo zdrowia, lekkich przesyłek, wyrozumiałych klientów oraz wielu sukcesów w pracy i w życiu osobistym.

Uczniowie klasy IIIa.


Wycieczka na basen do Rypina

W dniu 17 października 2023 roku uczniowie klas IIIa i IIIb wraz z wychowawcami – panią Katarzyną Czaplińską i panią Katarzyną Nizgorską oraz opiekunami panią Marleną Komosińską i panią Magdaleną Zawacką pojechali do Rypińskiego Centrum Sportu , aby skorzystać z atrakcji dostępnych na basenie. Celem wycieczki było zaprezentowanie uczniom alternatywnej formy spędzania czasu wolnego na pływalni. Dzieci pod opieką ratowników i opiekunów mogły bawić się w rwącej rzece, na zjeżdżalni, pod fontanną „grzybek wodny”, w jacuzzi oraz w brodziku z delfinkiem.

Wycieczka na basen była świetną zabawą i okazją do integracji uczniów, ale także dobrym sposobem na relaks. Zadowolone dzieci z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd.

Tekst: Katarzyna Nizgorska
Foto: Katarzyna Czaplińska, Katarzyna Nizgorska


Akcja integracja

19 października klasa 4b wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Stempką udała się na ognisko na Plażę Miejską. Dzieci upiekły kiełbaski, pianki i chleb. Potem był czas na gry i zabawy integracyjne. Spacer pośród drzew o pięknych jesiennych kolorach to sama przyjemność.

Bardzo dziękujemy Państwu Pawłowi i Klaudii Piątkowskim oraz Panu Dominikowi Strungowskiemu za pomoc w przygotowaniach i rozpaleniu ogniska.

Tekst i foto: Katarzyna Stempka


Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa powiatu działdowskiego

Dnia 17.10.2023 został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na boisku Orlik przy SP 3 w Działdowie rywalizowały szkoły z Rybna, Wielkiego Łęcka, Działdowa oraz z Lidzbarka.

Nasi chłopcy dobrze rozpoczęli turniej, zwyciężając z SP Wielki Łęck 5:0. Kolejne mecze okazały się trudniejsze i ostatecznie zajęliśmy IV miejsce.

Reprezentowali nas następujący uczniowie: Igor Cichocki, Remigiusz Rybka, Dominik Dąbrowski, Hubert Kozik, Oliwer Rykaczewski, Szymon Agejczyk, Rafał Jarzębski, Marcel Ozymkowski, Kamil Karkocha, Bartosz Szczepaniak.

Drużynę trenował Pan Marek Koczot.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Tekst i foto: Marek Koczot


Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców w Starym Dłutowie

Dnia 12 października 2023 r. reprezentanci naszej szkoły w składzie:
Mikołaj Sobotka,
Jakub Antkiewicz,
Igor Szypulski,
Wiktor Kalisz,
Tymoteusz Sokołowski,
Karol Wierzchołowski,
Aleksander Fryza,
Kacper Godlewski,
Dominik Wolf,
Ksawery Grochowalski
wzięli udział w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców w Starym Dłutowie. Po dwóch wygranych, jednej przegranej i jednym remisie nasza drużyna zajęła zaszczytne trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy piłkarzom i ich trenerowi – panu Mariuszowi Urbańskiemu!

Skip to content